facebook
Zamówienia złożone przed godziną 14:00 są wysyłane natychmiast. | Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN

Ecoalf Shao Sneaker Black Men

Marka: Ecoalf

493 zł
247 zł

Produkt niedostępny w magazynie
TwitterFacebook

Opis produktu Ecoalf Shao Sneaker Black Men

Nowość z kolekcji zrównoważonego i ekologicznego obuwia Ecoalf. Wegańskie trampki wykonane w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu. Wymień eleganckie i designerskie trampki bez sznurowadeł wykonane w sposób najbardziej przyjazny dla naszej planety. Tkanina wykonana jest z przetworzonych butelek PET wyłowionych z oceanów, a podeszwa to odpady z wodorostów. Rewolucyjna technologia produkcji zapewnia trwałość i oddychalność buta.

.Kod produktu
  • SHSNSHAO0YR6MS20-319
Ecoalf logo

O marce Ecoalf

ECOALF to hiszpańska marka, która realizuje swój ambitny plan tworzenia odzieży i obuwia z odpadów. Celem jest przetworzenie tworzyw sztucznych znalezionych w Morzu Śródziemnym na granulat, przędzę i tkaniny - proces ten nazywany jest upcyklingiem.

Asortyment ECOALF obejmuje odzież dla mężczyzn i kobiet, plecaki i obuwie. Wszystkie produkty ECOALF są wykonane w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu. W naszej ofercie znajdziesz stylowe trampki, które składają się w 59% z przetworzonych butelek PET i w 41% z Sorony, czyli nylonu pochodzącego z recyklingu. W celu zapewnienia 100% przejrzystości i najwyższego poziomu jakości, zespół ECOALF zarządza całym procesem od zbiórki odpadów, poprzez technologię recyklingu, produkcję, projektowanie i sprzedaż detaliczną. Tkaniny powstają z wyrzucanych sieci rybackich, butelek PET, zużytych opon, kawy, bawełny i wełny.Kategoria
Top