facebook
Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN

Ecoalf Sandfalf Basic Sneakers Woman Black

: Ecoalf

380 zł
190 zł

Produkt niedostępny w magazynie
TwitterFacebook

Opis produktu Ecoalf Sandfalf Basic Sneakers Woman Black

Jak sugeruje słowo Basic w nazwie tych butów, jest to podstawowy model czarnych damskich trampek od zrównoważonej marki Ecoalf. Wygodne i trwałe buty wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu. Uzupełnieniem projektu jest hasło firmy "BECAUSE THERE IS NO PLANET B", które doskonale oddaje nie tylko zasady stojące za Ecoalf, ale także stanowi wyzwanie do zrównoważonego zachowania i dbania o naszą planetę.

.

Kod produktu
  • SHSNSANDF2560WS22-319
Ecoalf logo

O marce Ecoalf

ECOALF to hiszpańska marka, która realizuje swój ambitny plan tworzenia odzieży i obuwia z odpadów. Celem jest przetworzenie tworzyw sztucznych znalezionych w Morzu Śródziemnym na granulat, przędzę i tkaniny - proces ten nazywany jest upcyklingiem.

Asortyment ECOALF obejmuje odzież dla mężczyzn i kobiet, plecaki i obuwie. Wszystkie produkty ECOALF są wykonane w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu. W naszej ofercie znajdziesz stylowe trampki, które składają się w 59% z przetworzonych butelek PET i w 41% z Sorony, czyli nylonu pochodzącego z recyklingu. W celu zapewnienia 100% przejrzystości i najwyższego poziomu jakości, zespół ECOALF zarządza całym procesem od zbiórki odpadów, poprzez technologię recyklingu, produkcję, projektowanie i sprzedaż detaliczną. Tkaniny powstają z wyrzucanych sieci rybackich, butelek PET, zużytych opon, kawy, bawełny i wełny.Kategoria
Top