facebook
Zamówienia złożone przed godziną 12:00 są wysyłane natychmiast. | Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN

Ecoalf Roan Rouge

Marka: Ecoalf

152 zł
62 zł

Produkt niedostępny w magazynie
TwitterFacebook

Opis produktu Ecoalf Roan Rouge

Jeśli choć trochę interesujesz się ekologią, nie powinieneś przegapić marki Ecoalf, ponieważ produkują oni buty całkowicie z odpadów, które wyławiają w Morzu Śródziemnym w okolicach Hiszpanii. Te piękności są wykonane w 100% z opon, które są mielone na proszek, oddzielane od metalu, który zawierają opony, a następnie podeszwa jest formowana pod ciśnieniem i ciepłem. Skrawki i skrawki są następnie przerabiane na paski.Materiał - opony z recyklingu.

.Kod produktu
  • SHFFFLIPF0000MS18-262
Ecoalf logo

O marce Ecoalf

ECOALF to hiszpańska marka, która realizuje swój ambitny plan tworzenia odzieży i obuwia z odpadów. Celem jest przetworzenie tworzyw sztucznych znalezionych w Morzu Śródziemnym na granulat, przędzę i tkaniny - proces ten nazywany jest upcyklingiem.

Asortyment ECOALF obejmuje odzież dla mężczyzn i kobiet, plecaki i obuwie. Wszystkie produkty ECOALF są wykonane w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu. W naszej ofercie znajdziesz stylowe trampki, które składają się w 59% z przetworzonych butelek PET i w 41% z Sorony, czyli nylonu pochodzącego z recyklingu. W celu zapewnienia 100% przejrzystości i najwyższego poziomu jakości, zespół ECOALF zarządza całym procesem od zbiórki odpadów, poprzez technologię recyklingu, produkcję, projektowanie i sprzedaż detaliczną. Tkaniny powstają z wyrzucanych sieci rybackich, butelek PET, zużytych opon, kawy, bawełny i wełny.Kategoria
Top