facebook
Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN

Ecoalf Rinalf sneakers man navy

: Ecoalf

493 zł

W magazynie - wysyłka już dziś
Tabela rozmiarów
Ten produkt jest obecnie przeglądany 10 użytkownicy.

  • Bezpłatne wymiany i zwroty
  • Darmowa wysyłka powyżej
TwitterFacebook

Opis produktu Ecoalf Rinalf sneakers man navy

Klasyczny męski trampek do codziennego noszenia w mieście z płaską podeszwą sprowadza do Ferwer hiszpańska firma Ecoalf, która tworzy swoje produkty z materiałów pochodzących z recyklingu. Zamienia ona plastikowe odpady wyłowione z Morza Śródziemnego w granulat, nici i tkaniny, które wykorzystuje do produkcji butów i ubrań, które uszczęśliwią nie tylko Ciebie, ale i planetę. Trampki Ecoalf Rinalf w kolorze granatowym zachwycą wszystkich mężczyzn, którzy szukają komfortu, prostego i uniwersalnego designu oraz zrównoważonego rozwoju.

.

Kod produktu
  • SHSNRIN000282MS23-160
Ecoalf logo

O marce Ecoalf

ECOALF to hiszpańska marka, która realizuje swój ambitny plan tworzenia odzieży i obuwia z odpadów. Celem jest przetworzenie tworzyw sztucznych znalezionych w Morzu Śródziemnym na granulat, przędzę i tkaniny - proces ten nazywany jest upcyklingiem.

Asortyment ECOALF obejmuje odzież dla mężczyzn i kobiet, plecaki i obuwie. Wszystkie produkty ECOALF są wykonane w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu. W naszej ofercie znajdziesz stylowe trampki, które składają się w 59% z przetworzonych butelek PET i w 41% z Sorony, czyli nylonu pochodzącego z recyklingu. W celu zapewnienia 100% przejrzystości i najwyższego poziomu jakości, zespół ECOALF zarządza całym procesem od zbiórki odpadów, poprzez technologię recyklingu, produkcję, projektowanie i sprzedaż detaliczną. Tkaniny powstają z wyrzucanych sieci rybackich, butelek PET, zużytych opon, kawy, bawełny i wełny.Kategoria
Top