facebook
Zamówienia złożone przed godziną 14:00 są wysyłane natychmiast. | Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN

Ecoalf Rieralf Sneakers Man Black 2021

: Ecoalf

399 zł

Produkt niedostępny w magazynie
TwitterFacebook

Opis produktu Ecoalf Rieralf Sneakers Man Black 2021

Klasyczne czarne niskie trampki o sportowym designie, które zapewnią wygodę i radość z codziennego chodzenia. Wykonane są z materiałów pochodzących z recyklingu i opatrzone hasłem Ecoalf "BECAUSE THERE IS NO PLANET B" na języku, przypominając nam, jak bardzo nasze codzienne wybory wpływają na stan naszej planety.

.Kod produktu
  • vyplnte1656094651
Ecoalf logo

O marce Ecoalf

ECOALF to hiszpańska marka, która realizuje swój ambitny plan tworzenia odzieży i obuwia z odpadów. Celem jest przetworzenie tworzyw sztucznych znalezionych w Morzu Śródziemnym na granulat, przędzę i tkaniny - proces ten nazywany jest upcyklingiem.

Asortyment ECOALF obejmuje odzież dla mężczyzn i kobiet, plecaki i obuwie. Wszystkie produkty ECOALF są wykonane w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu. W naszej ofercie znajdziesz stylowe trampki, które składają się w 59% z przetworzonych butelek PET i w 41% z Sorony, czyli nylonu pochodzącego z recyklingu. W celu zapewnienia 100% przejrzystości i najwyższego poziomu jakości, zespół ECOALF zarządza całym procesem od zbiórki odpadów, poprzez technologię recyklingu, produkcję, projektowanie i sprzedaż detaliczną. Tkaniny powstają z wyrzucanych sieci rybackich, butelek PET, zużytych opon, kawy, bawełny i wełny.Kategoria
Top