facebook
Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN

Ecoalf Prinalf Sneakers Woman Black

: Ecoalf

417 zł

W magazynie - wysyłka w ciągu 24h
Tabela rozmiarów
Ten produkt jest obecnie przeglądany 3 użytkownicy.

  • Bezpłatne wymiany i zwroty
  • Darmowa wysyłka powyżej
TwitterFacebook

Opis produktu Ecoalf Prinalf Sneakers Woman Black

Kiedy idea minimalizmu i zrównoważonego rozwoju łączą się ze sobą, zaczynają dziać się niesamowite rzeczy. Dowodem na to są wegańskie trampki Prinalf Sneakers Woman Black, ozdobione logo recyklingu i słynnym mottem Ecoalf: Ponieważ nie ma planety B. Cholewka wykonana jest w 100% z nylonu pochodzącego z recyklingu, podeszwa środkowa z pianki EVA, a podeszwa zewnętrzna z gumy pochodzącej z recyklingu.

Kod produktu
  • SHSNPRINC2560WS21-319
Ecoalf logo

O marce Ecoalf

ECOALF to hiszpańska marka, która realizuje swój ambitny plan tworzenia odzieży i obuwia z odpadów. Celem jest przetworzenie tworzyw sztucznych znalezionych w Morzu Śródziemnym na granulat, przędzę i tkaniny - proces ten nazywany jest upcyklingiem.

Asortyment ECOALF obejmuje odzież dla mężczyzn i kobiet, plecaki i obuwie. Wszystkie produkty ECOALF są wykonane w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu. W naszej ofercie znajdziesz stylowe trampki, które składają się w 59% z przetworzonych butelek PET i w 41% z Sorony, czyli nylonu pochodzącego z recyklingu. W celu zapewnienia 100% przejrzystości i najwyższego poziomu jakości, zespół ECOALF zarządza całym procesem od zbiórki odpadów, poprzez technologię recyklingu, produkcję, projektowanie i sprzedaż detaliczną. Tkaniny powstają z wyrzucanych sieci rybackich, butelek PET, zużytych opon, kawy, bawełny i wełny.Kategoria
Top