facebook
Limitovaná akce! Při nákupu produktů Nobilis Tilia v hodnotě 800 Kč získáte 1x Nobilis Tilia Aroma olej Osvěžující 10 ml v hodnotě 149 Kč
Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN

Ecoalf Midnight Navy

: Ecoalf

152 zł
62 zł

Produkt niedostępny w magazynie
TwitterFacebook

Opis produktu Ecoalf Midnight Navy

Jeśli choć trochę interesujesz się ekologią, nie powinieneś przegapić marki Ecoalf, ponieważ produkują oni buty całkowicie z odpadów, które wyławiają w Morzu Śródziemnym w okolicach Hiszpanii. Te piękności są wykonane w 100% z opon, które są mielone na proszek, oddzielane od metalu, który zawierają opony, a następnie podeszwa jest formowana pod ciśnieniem i ciepłem. Skrawki i skrawki są następnie przerabiane na paski.Materiał - opony z recyklingu.

Coś ekstra:Jeśli zdecydujesz się na zakup tych oryginalnych butów, Inkkas zasadzi drzewo za pośrednictwem Trees for the future, organizacji, która od ponad 27 lat pomaga zalesiać naszą planetę oraz wspiera rozwój i poziom życia w odległych społecznościach w Afryce i Ameryce Południowej.

>

Kod produktu
  • SHFFFLIPF0000MS18-163
Ecoalf logo

O marce Ecoalf

ECOALF to hiszpańska marka, która realizuje swój ambitny plan tworzenia odzieży i obuwia z odpadów. Celem jest przetworzenie tworzyw sztucznych znalezionych w Morzu Śródziemnym na granulat, przędzę i tkaniny - proces ten nazywany jest upcyklingiem.

Asortyment ECOALF obejmuje odzież dla mężczyzn i kobiet, plecaki i obuwie. Wszystkie produkty ECOALF są wykonane w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu. W naszej ofercie znajdziesz stylowe trampki, które składają się w 59% z przetworzonych butelek PET i w 41% z Sorony, czyli nylonu pochodzącego z recyklingu. W celu zapewnienia 100% przejrzystości i najwyższego poziomu jakości, zespół ECOALF zarządza całym procesem od zbiórki odpadów, poprzez technologię recyklingu, produkcję, projektowanie i sprzedaż detaliczną. Tkaniny powstają z wyrzucanych sieci rybackich, butelek PET, zużytych opon, kawy, bawełny i wełny.Kategoria
Top