facebook
Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN

Ecoalf Lyonalf sneakers man off white / navy

: Ecoalf

758 zł

W magazynie - wysyłka już dziś
Tabela rozmiarów
Ten produkt jest obecnie przeglądany 11 użytkownicy.

  • Bezpłatne wymiany i zwroty
  • Darmowa wysyłka powyżej
TwitterFacebook

Opis produktu Ecoalf Lyonalf sneakers man off white / navy

Szukasz oryginalnych trampek, które posłużą Ci przez długi czas i uszczęśliwią nie tylko Ciebie, ale i naszą planetę? W takim razie hiszpańska firma Ecoalf to właściwy wybór. Do swojej produkcji wykorzystuje ona plastikowe odpady z Morza Śródziemnego. Twoje buty zostaną więc przekształcone z plastikowych butelek czy sieci rybackich.

Możesz wypróbować męskie trampki Lyonalf, które swoim nowoczesnym designem i stonowaną kolorystyką idealnie pasują do każdego stroju. Są lekkie i wygodne, co czyni je nieocenionym dodatkiem do każdego dnia.


.

Kod produktu
  • SHSNLYONA0482MS23-436
Ecoalf logo

O marce Ecoalf

ECOALF to hiszpańska marka, która realizuje swój ambitny plan tworzenia odzieży i obuwia z odpadów. Celem jest przetworzenie tworzyw sztucznych znalezionych w Morzu Śródziemnym na granulat, przędzę i tkaniny - proces ten nazywany jest upcyklingiem.

Asortyment ECOALF obejmuje odzież dla mężczyzn i kobiet, plecaki i obuwie. Wszystkie produkty ECOALF są wykonane w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu. W naszej ofercie znajdziesz stylowe trampki, które składają się w 59% z przetworzonych butelek PET i w 41% z Sorony, czyli nylonu pochodzącego z recyklingu. W celu zapewnienia 100% przejrzystości i najwyższego poziomu jakości, zespół ECOALF zarządza całym procesem od zbiórki odpadów, poprzez technologię recyklingu, produkcję, projektowanie i sprzedaż detaliczną. Tkaniny powstają z wyrzucanych sieci rybackich, butelek PET, zużytych opon, kawy, bawełny i wełny.Kategoria
Top