facebook
Zamówienia złożone przed godziną 14:00 są wysyłane natychmiast. | Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN

Ecoalf Glacier Because Long Coat Strawberry

Marka: Ecoalf

2 122 zł

W magazynie - wysyłka już dziś
Ten produkt jest obecnie przeglądany 5 użytkownicy.

  • Bezpłatne wymiany i zwroty
  • Darmowa wysyłka powyżej
TwitterFacebook

Opis produktu Ecoalf Glacier Because Long Coat Strawberry

Długi płaszcz zimowy Ecoalf Glacier zapinany na zamek błyskawiczny i guziki pozwoli Ci w pełni cieszyć się zimą.

Nawet w deszczowe dni nie zawiedzie Cię, ponieważ jest wodoodporny. Wykonany jest z poliestru pochodzącego z recyklingu i naturalnie oczyszcza powietrze, eliminując wirusy i bakterie dzięki rozpylaniu Pureti®.

Pureti® zawiera formułę mineralną i eliminuje do 40% zanieczyszczeń powietrza. Ta technologia pomaga nam pójść o krok dalej w naszym zaangażowaniu na rzecz ludzi i planety. Płaszcz zawiera wyściółkę kombinowaną, wykonaną z mieszanki piór z certyfikatem RDS zapewniającym dobrostan zwierząt hodowlanych oraz syntetycznych piór Primaloft® pochodzących z recyklingu.

Nie zawiera chemicznych PFC.Kod produktu
  • GAJKGLACI2550WW20-257
Ecoalf logo

O marce Ecoalf

ECOALF to hiszpańska marka, która realizuje swój ambitny plan tworzenia odzieży i obuwia z odpadów. Celem jest przetworzenie tworzyw sztucznych znalezionych w Morzu Śródziemnym na granulat, przędzę i tkaniny - proces ten nazywany jest upcyklingiem.

Asortyment ECOALF obejmuje odzież dla mężczyzn i kobiet, plecaki i obuwie. Wszystkie produkty ECOALF są wykonane w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu. W naszej ofercie znajdziesz stylowe trampki, które składają się w 59% z przetworzonych butelek PET i w 41% z Sorony, czyli nylonu pochodzącego z recyklingu. W celu zapewnienia 100% przejrzystości i najwyższego poziomu jakości, zespół ECOALF zarządza całym procesem od zbiórki odpadów, poprzez technologię recyklingu, produkcję, projektowanie i sprzedaż detaliczną. Tkaniny powstają z wyrzucanych sieci rybackich, butelek PET, zużytych opon, kawy, bawełny i wełny.Kategoria
Top