facebook
Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN

Ecoalf Cervinoalf sneakers man off white / navy

: Ecoalf

626 zł

W magazynie - wysyłka już dziś
Tabela rozmiarów
Ten produkt jest obecnie przeglądany 8 użytkownicy.

  • Bezpłatne wymiany i zwroty
  • Darmowa wysyłka powyżej
TwitterFacebook

Opis produktu Ecoalf Cervinoalf sneakers man off white / navy

Szukasz sneakersów, które pasują do wszystkiego, ale nie są tylko czarne lub białe? W takim razie właśnie je znalazłeś. W butach Cervinoalf dominuje sprawdzona biel, ale czerwone i marynarskie elementy dodają oryginalności. Trampki, podobnie jak inne produkty tej młodej hiszpańskiej marki, wykonane są w całości z materiałów pochodzących z recyklingu, więc kupując je wyświadczysz przysługę sobie i planecie. W rzeczywistości trwała podeszwa, jak również górna warstwa butów są wykonane z przetworzonych odpadów plastikowych z Morza Śródziemnego, które firma postawiła na pozbycie się negatywnych skutków działalności człowieka.

.

Kod produktu
  • SHSNCERVI0092MS23-436
Ecoalf logo

O marce Ecoalf

ECOALF to hiszpańska marka, która realizuje swój ambitny plan tworzenia odzieży i obuwia z odpadów. Celem jest przetworzenie tworzyw sztucznych znalezionych w Morzu Śródziemnym na granulat, przędzę i tkaniny - proces ten nazywany jest upcyklingiem.

Asortyment ECOALF obejmuje odzież dla mężczyzn i kobiet, plecaki i obuwie. Wszystkie produkty ECOALF są wykonane w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu. W naszej ofercie znajdziesz stylowe trampki, które składają się w 59% z przetworzonych butelek PET i w 41% z Sorony, czyli nylonu pochodzącego z recyklingu. W celu zapewnienia 100% przejrzystości i najwyższego poziomu jakości, zespół ECOALF zarządza całym procesem od zbiórki odpadów, poprzez technologię recyklingu, produkcję, projektowanie i sprzedaż detaliczną. Tkaniny powstają z wyrzucanych sieci rybackich, butelek PET, zużytych opon, kawy, bawełny i wełny.Kategoria
Top