facebook
Zamówienia złożone przed godziną 12:00 są wysyłane natychmiast. | Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN

Ecoalf Cervinoalf knit sneakers man dark sand

Marka: Ecoalf

607 zł

W magazynie - wysyłka już dziś
Tabela rozmiarów
Ten produkt jest obecnie przeglądany 5 użytkownicy.

  • Bezpłatne wymiany i zwroty
  • Darmowa wysyłka powyżej
TwitterFacebook

Opis produktu Ecoalf Cervinoalf knit sneakers man dark sand

Stylowe i wygodne. Takie właśnie są męskie trampki Ecoalf Cervinoalf. Przyjemna dzianina zapewnia elastyczność i absolutny komfort noszenia. Piaskowy kolor doskonale pasuje zarówno do sportowych, jak i miejskich strojów.

Jak to jest w zwyczaju Ecoalf, trampki te wykonane są wyłącznie z materiału pochodzącego z recyklingu - butelek PET i innych odpadowych tworzyw sztucznych pochodzących z Morza Śródziemnego, które marka obrała sobie za cel, by pozbyć się jak najwięcej negatywnych skutków działalności człowieka.
Kod produktu
  • SHSNCERVI0YR7MS23-005
Ecoalf logo

O marce Ecoalf

ECOALF to hiszpańska marka, która realizuje swój ambitny plan tworzenia odzieży i obuwia z odpadów. Celem jest przetworzenie tworzyw sztucznych znalezionych w Morzu Śródziemnym na granulat, przędzę i tkaniny - proces ten nazywany jest upcyklingiem.

Asortyment ECOALF obejmuje odzież dla mężczyzn i kobiet, plecaki i obuwie. Wszystkie produkty ECOALF są wykonane w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu. W naszej ofercie znajdziesz stylowe trampki, które składają się w 59% z przetworzonych butelek PET i w 41% z Sorony, czyli nylonu pochodzącego z recyklingu. W celu zapewnienia 100% przejrzystości i najwyższego poziomu jakości, zespół ECOALF zarządza całym procesem od zbiórki odpadów, poprzez technologię recyklingu, produkcję, projektowanie i sprzedaż detaliczną. Tkaniny powstają z wyrzucanych sieci rybackich, butelek PET, zużytych opon, kawy, bawełny i wełny.Kategoria
Top