facebook
Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN

Ecoalf California Midnight Navy

: Ecoalf

399 zł

W magazynie - wysyłka w ciągu 24h
Tabela rozmiarów
Ten produkt jest obecnie przeglądany 3 użytkownicy.

  • Bezpłatne wymiany i zwroty
  • Darmowa wysyłka powyżej
TwitterFacebook

Opis produktu Ecoalf California Midnight Navy

Czy to do biegania, czy na miasto, te wygodne i wysokiej jakości trampki będą Ci służyć w 100%

Nowa unikalna marka produkująca buty w 100% z odpadów. W tych trampkach zastosowano 59% butelek PET pochodzących z recyklingu i 41% Soronu, czyli nylonu pochodzącego z recyklingu. Oprócz wyjątkowych materiałów, trampki te zaskoczą Cię swoją lekkością, komfortem i jakością.



Materiał:
Wysokość - Sorona (nylon z sieci rybackich pochodzący z recyklingu)
Wyściółka - Sorona (nylon z sieci rybackich pochodzący z recyklingu) i butelki PET z recyklingu

Podeszwa - butelki PET
Inne cechy - Wewnętrzna formowana i amortyzowana wkładka

Coś ekstra: Jeśli zdecydujesz się na zakup tych oryginalnych butów, zasadzimy drzewo za pośrednictwem Trees for the future, organizacji, która od ponad 27 lat pomaga zalesiać naszą planetę i wspiera rozwój i wzrost poziomu życia w odległych społecznościach w Afryce i Ameryce Południowej.



Kod produktu
  • SHSNOREGO0483US19-163
Ecoalf logo

O marce Ecoalf

ECOALF to hiszpańska marka, która realizuje swój ambitny plan tworzenia odzieży i obuwia z odpadów. Celem jest przetworzenie tworzyw sztucznych znalezionych w Morzu Śródziemnym na granulat, przędzę i tkaniny - proces ten nazywany jest upcyklingiem.

Asortyment ECOALF obejmuje odzież dla mężczyzn i kobiet, plecaki i obuwie. Wszystkie produkty ECOALF są wykonane w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu. W naszej ofercie znajdziesz stylowe trampki, które składają się w 59% z przetworzonych butelek PET i w 41% z Sorony, czyli nylonu pochodzącego z recyklingu. W celu zapewnienia 100% przejrzystości i najwyższego poziomu jakości, zespół ECOALF zarządza całym procesem od zbiórki odpadów, poprzez technologię recyklingu, produkcję, projektowanie i sprzedaż detaliczną. Tkaniny powstają z wyrzucanych sieci rybackich, butelek PET, zużytych opon, kawy, bawełny i wełny.



Kategoria
Top