facebook
Zamówienia złożone przed godziną 12:00 są wysyłane natychmiast. | Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN

Ecoalf Bicolalf Flip Flops Man Green

Marka: Ecoalf

228 zł

W magazynie - wysyłka w ciągu 24h
Tabela rozmiarów
Ten produkt jest obecnie przeglądany 12 użytkownicy.

  • Bezpłatne wymiany i zwroty
  • Darmowa wysyłka powyżej
TwitterFacebook

Opis produktu Ecoalf Bicolalf Flip Flops Man Green

Klapki to dosłownie letni niezbędnik i to zdecydowanie nie tylko dla kobiet. Lekkie, wygodne i szybkie do założenia, te zielone buty pasują do każdego bagażu i są świetne na plażę, spacery po mieście i przyjęcia w ogrodzie. Klapki Ecoalf Bicoalf są wykonane z przetworzonych odpadów plastikowych.

>.Kod produktu
  • SHFFBICOLSL02MS22-108
Ecoalf logo

O marce Ecoalf

ECOALF to hiszpańska marka, która realizuje swój ambitny plan tworzenia odzieży i obuwia z odpadów. Celem jest przetworzenie tworzyw sztucznych znalezionych w Morzu Śródziemnym na granulat, przędzę i tkaniny - proces ten nazywany jest upcyklingiem.

Asortyment ECOALF obejmuje odzież dla mężczyzn i kobiet, plecaki i obuwie. Wszystkie produkty ECOALF są wykonane w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu. W naszej ofercie znajdziesz stylowe trampki, które składają się w 59% z przetworzonych butelek PET i w 41% z Sorony, czyli nylonu pochodzącego z recyklingu. W celu zapewnienia 100% przejrzystości i najwyższego poziomu jakości, zespół ECOALF zarządza całym procesem od zbiórki odpadów, poprzez technologię recyklingu, produkcję, projektowanie i sprzedaż detaliczną. Tkaniny powstają z wyrzucanych sieci rybackich, butelek PET, zużytych opon, kawy, bawełny i wełny.Kategoria
Top