facebook
Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN

Ecoalf Airealf Sweatshirt Girls Golden Fleece

: Ecoalf

266 zł
160 zł

W magazynie - wysyłka już dziś
Tabela rozmiarów
Ten produkt jest obecnie przeglądany 4 użytkownicy.

  • Bezpłatne wymiany i zwroty
  • Darmowa wysyłka powyżej
TwitterFacebook

Opis produktu Ecoalf Airealf Sweatshirt Girls Golden Fleece


W Ferwer nie zapominamy również o naszych najmłodszych, dlatego przedstawiamy Wam tę dziewczęcą, pomarańczową bluzę w kolorze brzoskwiniowym od Ecoalf, która dzięki napisom daje do zrozumienia, że musimy być mili dla naszego środowiska i nie zapominać o zrównoważonym rozwoju naszych działań. Oczywiście firma Ecoalf również postępuje zgodnie ze swoim mottem - wszystkie jej produkty są wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu lub wyprodukowanych w sposób zrównoważony. Ta bluza składa się w 50% z bawełny organicznej, a pozostałe 50% to bawełna z recyklingu.

Kod produktu
  • GASTAIRES8001GS22-349
Ecoalf logo

O marce Ecoalf

ECOALF to hiszpańska marka, która realizuje swój ambitny plan tworzenia odzieży i obuwia z odpadów. Celem jest przetworzenie tworzyw sztucznych znalezionych w Morzu Śródziemnym na granulat, przędzę i tkaniny - proces ten nazywany jest upcyklingiem.

Asortyment ECOALF obejmuje odzież dla mężczyzn i kobiet, plecaki i obuwie. Wszystkie produkty ECOALF są wykonane w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu. W naszej ofercie znajdziesz stylowe trampki, które składają się w 59% z przetworzonych butelek PET i w 41% z Sorony, czyli nylonu pochodzącego z recyklingu. W celu zapewnienia 100% przejrzystości i najwyższego poziomu jakości, zespół ECOALF zarządza całym procesem od zbiórki odpadów, poprzez technologię recyklingu, produkcję, projektowanie i sprzedaż detaliczną. Tkaniny powstają z wyrzucanych sieci rybackich, butelek PET, zużytych opon, kawy, bawełny i wełny.Kategoria
Top