facebook
Zamówienia złożone przed godziną 14:00 są wysyłane natychmiast. | Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN

Cottony Jednorazowe pieluszki dla niemowląt z bio-bawełny 2-5 kg

: Cottony

58 zł
52 zł

W magazynie - wysyłka już dziś
Ten produkt jest obecnie przeglądany 2 użytkownicy.

  • Darmowa wysyłka powyżej

Opis produktu Cottony Jednorazowe pieluszki dla niemowląt z bio-bawełny 2-5 kg

Pieluszki jednorazowe Cottony wykonane z bawełny organicznej są idealne na pierwsze dni dziecka po urodzeniu. Pieluszki Cottony #1 i #2 posiadają również wskaźnik wilgotności, aby pomóc nowym rodzicom jak najlepiej rozeznać się w potrzebach dziecka.

Jeśli pieluszka wymaga zmiany, żółty podłużny pasek na powierzchni pieluszki zmienia kolor na niebieski.

Pieluszki Cottony są wyjątkowe ze względu na powierzchniową warstwę bawełny organicznej, która dotyka skóry dziecka. Zewnętrzna warstwa ma unikalną mikroperforację, która zapewnia, że skóra może oddychać, prawie eliminując możliwość odparzenia i pieluszkowego zapalenia skóry. Boczne krawędzie zapobiegają otarciom podczas ruchu. Dzięki połączeniu wysokiej chłonności celulozowego wypełnienia i wierzchniej warstwy z bawełny organicznej, skóra dziecka pozostaje sucha. Bezpieczne zapięcie zapewnia doskonałą ochronę przed otarciami, a samoprzylepne metki doskonale trzymają się nawet po kilku odklejeniach. Wysoki poziom wykonania jest gwarantowany dzięki produkcji w Szwajcarii.
Dzięki organicznej bawełnie pieluszki Cottony są bardzo miękkie w dotyku i dlatego nie powodują podrażnień. Ponadto nie są wybielane chlorem i są całkowicie wolne od tworzyw sztucznych, parabenów, perfum czy wazeliny. Pieluszki Cottony są hipoalergiczne. Skóra dziecka pozostaje sucha i wolna od podrażnień.Kod produktu
  • COTBBY1N


Kategoria
Top