facebook
Limitovaná akce! Při nákupu produktů Nobilis Tilia v hodnotě 800 Kč získáte 1x Nobilis Tilia Aroma olej Osvěžující 10 ml v hodnotě 149 Kč
Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN

Bio-D Płyn do czyszczenia łazienek - kanister (5L)

: Bio-D

150 zł
135 zł

W magazynie - wysyłka już dziś
Ten produkt jest obecnie przeglądany 6 użytkownicy.

  • Darmowa wysyłka powyżej

Opis produktu Bio-D Płyn do czyszczenia łazienek - kanister (5L)

"Skuteczny, naturalny produkt, który świetnie sprawdza się na wszystkich powierzchniach łazienkowych, takich jak szkło, ceramika, Perspex, chrom i inne nieporowate powierzchnie. Wystarczy spryskać, poczekać i spłukać. Regularne stosowanie zapobiega osadzaniu się kamienia. Nie nadaje się do stosowania na powierzchniach pokrytych złotem. Działanie czyszczące opiera się na mocy naturalnych tenzydów, zwłaszcza kwasu cytrynowego i olejku pomarańczowego. Hipoalergiczny, odpowiedni dla skóry wrażliwej i dzieci. Bezpieczny dla szamb i domowych oczyszczalni wody. Nie zawiera oleju palmowego. Wspaniałe rodzinne opakowania, które są tak przyjazne dla środowiska, jak to tylko możliwe, w jeszcze lepszej cenieProdukty Bio-D są wolne od: fosforanów, enzymów, wybielaczy optycznych, pochodnych ropy naftowej, formaldehydu, gliceryny, EDTA, wybielaczy na bazie chloru, lanoliny, sztucznych zapachów, sztucznych kolorów, oleju palmowego.Bio-D jest firmą rodzinną, która bardzo rygorystycznie i konsekwentnie koncentruje się na wytwarzaniu produktów tak, aby miały minimalny wpływ na środowisko, zarówno w samej produkcji, jak i w ich użytkowaniu. Wybierają tylko najbezpieczniejsze składniki o najwyższej jakości. Tam, gdzie to możliwe, są one pochodzenia roślinnego i pochodzą z odnawialnych źródeł. Tylko niewielka część składników pochodzi z nieodnawialnych minerałów. Pojemniki i opakowania zawierają co najmniej 70% materiałów pochodzących z recyklingu. Produkty i składniki nie są testowane na zwierzętach, nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego i dlatego są odpowiednie dla wegan. Nie zawierają one żadnych substancji modyfikowanych genetycznie. Bio-D podlega kontroli i zatwierdzeniu przez The Vegan Society, Naturewatch Trust, BUAV (Cruelty-Free) oraz The World Wildlife FoundationBio-D otrzymał nagrodę Best Buy oraz Best Performing Product w kategoriach: środki do mycia naczyń, środki czystości, detergenty i środki do czyszczenia toalet w brytyjskim czasopiśmie Responsible Consumer Magazine, Ethical Consumer Magazine. Może poszczycić się kilkoma prestiżowymi nagrodami w dziedzinie ochrony środowiska, takimi jak Green Apple i Green Business of the Year."

Parametry
Składniki: <5% Citric Acid, Anionic Surfactant, Lactic Acid, Amphoteric Surfactant, Sodium Chloride, Citrus Sinensis Oil.
Pojemność: 5L
.

Składniki: < 5%: Citric Acid, Anionic Surfactant, Lactic Acid, Amphoteric Surfactant, Sodium Chloride, Citrus Sinensis Oil.
Objętość: 5L


Kod produktu
  • BBC45a


Kategoria
Top