facebook
Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN

Tierra Verde Funkcjonalny żel do prania (5 l)

: Tierra Verde

188 zł
169 zł

10
Ten produkt jest obecnie przeglądany 3 użytkownicy.

  • Darmowa wysyłka powyżej

Opis produktu Tierra Verde Funkcjonalny żel do prania (5 l)

Żel do prania na bazie roślinnych saponin z orzecha mydlanego doskonale pierze tekstylia użytkowe, a w szczególności bieliznę z włókien drążonych i mikrofibry. Niezawodnie usuwa zabrudzenia bez uszczerbku dla funkcjonalności wszystkich specjalnych materiałów typowych dla odzieży sportowej. Właściwości przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze są dodatkowo wzmocnione przez srebro koloidalne. Można go prać ręcznie lub w pralce. Jest również popularny wśród osób o wrażliwej skórze, ponieważ nie pozostawia śladów w praniu. Dzięki swojej jakości uzyskała również surowy certyfikat EcoGarantie. Czesko-słowacka spółka Tierra Verde s.r.o. produkuje produkty ekologiczne pod kilkoma markami. Jego ekologiczna drogeria nosi nazwę Yellow

Pojemność: 5 l
Certyfikaty:EcoGarantie
Procentowa zawartość składników naturalnych: producent nie podaje
Kraj pochodzenia: Czechy
Liczba dawek prania: do 166 dawek prania
Pochodzenie zapachu: bezzapachowy
Materiał opakowania: HDPE
Co zrobić z opakowaniem: Puste opakowanie może być poddane recyklingowi w pojemniku z tworzywa sztucznego, ale jest używane głównie jako pojemnik zwrotny do ponownego napełnienia.
Skuteczność w temperaturach prania: 40°C i powyżej
Integracje temperatury: 40°C
Składniki: saponina z orzecha mydlanego, alkilopoliglukozyd, EDDS (kwas disukcynowy), alkohol (alkohol), guma ksantanowa, srebro koloidalne (srebro koloidalne), kwas benzoesowy.


Kod produktu
  • TVE076


Kategoria
Top