facebook
Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN

OnlyBio Hydra Mocktail peeling wygładzający (75 ml) - z kokosem i aloesem

: OnlyBio

40 zł
36 zł

Produkt niedostępny w magazynie

Opis produktu OnlyBio Hydra Mocktail peeling wygładzający (75 ml) - z kokosem i aloesem

Regularne oczyszczanie skóry to Twój rytuał, a chciałabyś zrobić coś ekstra? Spróbuj peelingu. Delikatnie, ale dokładnie usuwa martwe cząsteczki skóry i inne zanieczyszczenia. Nie tylko rozjaśni i ożywi Twoją skórę, ale także zatoczy krąg krwi, co pomoże zachować ją zdrową i pełną życia.


Peeling Hydra Mocktail polskiej marki OnlyBio zawiera cztery naturalne składniki, które doskonale i kompleksowo zadbają o Twoją skórę. Olej kokosowy jest bardzo lekki i pozostawia skórę miękką i odżywioną bez obciążania jej olejem. Ma również właściwości przeciwzapalne i wygładza zmarszczki. Olej słonecznikowy zmiękcza skórę sprzyjając jej regeneracji, aloesłagodzi podrażnioną skórę, pomaga ją odtruć i wygładzić. Levans to polisacharydy z oleju canola, które wnikają głęboko w skórę, aby ją nawilżyć i odżywić. Dzięki głębokiej pielęgnacji ich działanie jest długotrwałe, a skóra pozostaje zdrowa i jędrna.


Peeling składa się z 99% naturalnych składników, ale nie tylko jego skład jest przyjazny naturze. Polska firma OnlyBio dba również o zminimalizowanie wpływu procesu produkcji na środowisko, tubka produktu wykonana jest z podlegającego recyklingowi bioplastikuz uprawianej w sposób zrównoważony trzciny cukrowej.


Dowodem na to, że wybrałeś to co najlepsze w tym produkcie są certyfikaty ECOCERT,który gwarantuje ogólnie przyjazne dla środowiska, zasobów i ludzi podejście do procesu produkcji,  I'm Green,co zapewnia zrównoważony rozwój opakowań,i Vegan Society dla produktów, które nie zawierają surowców pochodzenia zwierzęcego.


Peeling stosować regularnie, nakładając niewielką ilość na wilgotną skórę i masując delikatnie, łagodnie przez kilka minut. Po zakończeniu spłukać skórę. Przed zastosowaniem peelingu zalecamy użycie OnlyBio Cleansing Foam, a następnie calming cream.


.

Kod produktu
  • OBE092


Kategoria
Top